Forum

U kan hier antwoorden op vragen van andere ouders, of zelf een gespreksonderwerp starten.
Mogen wij u vragen om in uw antwoorden respect op te brengen voor de andere ouders.

Gespreksonderwerp Antwoorden Laatste activiteit
Is er nood aan kinderopvang voor kinderen met een verstandelijke beperking? 0 Wednesday, 30 September 2015 door Astrid Lecointre
mijn zoontje is 4j en praat niet..ik zoek lotgenoten 10 Thursday, 06 August 2015 door Katleen Joos
masterproef 'wat kunnen oudergroepen betekenen voor vaders van een kind met een beperking/stoornis' 0 Thursday, 02 January 2014 door Jolien Devlamynck
Syndroom van Kleft 0 Thursday, 05 December 2013 door Katleen
Studente journalistiek op zoek naar ouders van kind met handicap 0 Friday, 25 October 2013 door Lisa M.
Prenataal onderzoek: hoe kan dit beter ? 1 Monday, 06 May 2013 door Gezin en Handicap
Papa’s gezocht voor een onderzoek over prenatale testen 0 Monday, 29 April 2013 door HIG
Wij zoen geïnteresseerde ouders! 0 Thursday, 18 April 2013 door Rani & Leen
Cerebrale parese quadriplegie 9 Sunday, 14 April 2013 door Cindy
Kinderdagverblijf voor kinderen met en zonder beperking 0 Friday, 12 April 2013 door Jolien